2 квітня, 2022, 15:58

НАК «Нафтогаз України» 31 березня 2022 р. прийняв ряд управлінських рішень, зокрема  було ліквідовано сім дивізіонів, йдеться в протоколі рішення, копію якого має редакція. Припинили існування дивізіони: «Нафта», «Технічне забезпечення», «Зберігання природного газу», «Нова енергія», «Теплоенергетика», «Трейдинг», «Роздрібний бізнес». В групі Нафтогаз мають перейти на нову операційну модель управління «Стратегічний архітектор» та створення Центру компетенцій.

Разом з тим, в групі лишився дивізіон «Розвідка та видобування», проте змінено керівника.

Визнати такими, що втратили чинність рішення правління про призначення директорів дивізіонів, зазначених у пункті 1 цього рішення, та директора дивізіону  «Розвідка та видобування» Романюка О.М.

Призначити директором дивізіону  «Розвідка та видобування» Толмачева Олега Євгеновича, заступника директора з управління дивізіоном  «Розвідка та видобування»  з питань видобування.

Головному директору виконавчому «Групи Нафтогаз» Калугіну М.А. підготувати та винести на розгляд правління матеріали щодо створення Центру компетенцій з технічної політики та проектів Групи Нафтогаз на базі структурних підрозділів Компанії, зокрема Департаменту управління капітальними проектами, Департаменту управління виробничою діяльністю, Відділу управління ланцюгами постачання, Відділу координації та управління операційною діяльністю.