«Укргазвидобування» разом зі Спілкою буровиків України обговорили розвиток галузі та питання підготовки кадрів для газовидобувної галузі. Про це держкомпанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook.

Після повномасштабного російського вторгнення багато іноземних підрядників «Укргазвидобування» припинили надавати послуги на території України. Тому важливим питанням став розвиток українського ринку сервісних послуг для виробництва нафти та газу, зазначається у повідомленні. 

Працівники «Укргазвидобування» завдяки онлайн консультаціям від іноземних колег опанували складні технічні нюанси роботи обладнання, і продовжують навчатися і зараз, кажуть в компанії.

«Ми сфокусовані, щоб найскоріше локалізувати західні технології  і дати можливість українським компаніям розвиватися. Все, що ми як замовник можемо зробити в межах закону для українських сервісних компаній, ми робимо», – зазначив Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора «Укргазвидобування».

Також на зустрічі обговорили розвиток українських підприємств, які могли б забезпечувати потреби «Укргазвидобування» в окремих товарах та послугах, а також співпрацю компанії з українськими профільними університетами та коледжами, які готують працівників для нафтогазового сектору.