21 березня, 2023, 17:47

Працівниками ГУ ДСНС у Запорізькій області в період з 05.04.2021 по 09.04.2021 проведено перевірку АЗС, що належать ТОВ «ПАЛИВНА КОМПАНІЯ «БІЛЛ ОЙЛ» (власник та директор – Володимир Житник), йдеться в Реєстрі судових рішень України.

У ході перевірки встановлено, що об’єкти експлуатуються з порушеннями норм техногенної та пожежної безпеки. На підставі вказаного контролюючий орган звернувся до суду з позовом до ТОВ «ПАЛИВНА КОМПАНІЯ «БІЛЛ ОЙЛ» про застосування заходів реагування. 

Враховуючи факт наявності порушень, які відповідачем не усунуті, суд дійшов висновку, що подальша діяльність АЗС створює реальну небезпеку та загрозу життю чи здоров’ю людей, внаслідок чого є підстави для задоволення позову. Відтак рішенням Запорізького окружного адміністративного суду від 18.01.2023 до ТОВ «ПАЛИВНА КОМПАНІЯ «БІЛЛ ОЙЛ» застосовано заходи реагування у вигляді повного зупинення роботи АЗС (вул. Скворцова, 1-Б; вул. Професора Толока, 14-В; вул. Плотинна (Гребельна), 7; вул. Рекордна, 37-Б, м. Запоріжжя; вул. Мелітопольське шосе, 12-А, м. Приморськ, Запорізька обл.), окрім робіт, пов’язаних з усуненням порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, до повного усунення порушень, зазначених в акті перевірки.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів ви зможете прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG. Оформити передплату на видання можна за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.