Всі нафтопереробні заводи Індії відмовляються приймати російську нафту, що перевозиться танкерами «Совкомфлоту», через санкції США. Про це повідомило агентство Bloomberg News.
За словами джерел видання, індійські приватні та державні нафтопереробні компанії, включно з Indian Oil Corp., припинили приймати російську нафту, якщо вона доставляється танкерами російської держкомпанії «Совкомфлот».
Раніше агентство Reuters повідомило, що Індійська Reliance Industries, оператор найбільшого в світі нафтопереробного комплексу, після нещодавніх санкцій США не купуватиме російську нафту, завантажену на танкери держкомпанії «Совкомфлот».
Індійські нафтопереробники хочуть уникнути взаємодії з компаніями, які прямо чи опосередковано перебувають під санкціями.
У лютому Мінфін США запровадив додаткові санкції проти російського «Совкомфлота». За даними Reuters, десятки нафтових танкерів, що використовуються Росією для перевезення нафти, змінили прапори Ліберії та Маршаллових островів на інші країни протягом останніх тижнів після того, як США посилили санкції.