13 червня, 2024, 17:45

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу хоче через суд здійснити обмін скетч-карток (талонів) на діючі в ТОВ «Призма Стайл». Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.   

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (ректор – Ігор Чудик) у квітні минулого року звернувся до суду з позовом до ТОВ «Призма Стайл» (власник та директор – Віктор Карюк) про зобов’язання відповідача провести обмін скетч-карток (талонів) на діючі або відшкодування коштів за невикористані скетч-картки (талони) на суму 13,4 тис. грн.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що на підставі договору постачання скрапленого газу позивачу було надано відповідачем скетч-картки (талони) на суму 78,1 тис. грн, за які позивач перерахував відповідачу кошти в наведеній сумі та отримав від останнього скетч-картки (талони), однак у встановлені терміни позивач їх не використав. Позивач звертався до відповідача щодо обміну недіючих скетч-карток (талонів) на діючі, такого ж номіналу, проте відповіді не отримав. 

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 21.11.2023 позовну заяву залишено без руху, встановлено позивачу спосіб усунення недоліків позовної заяви. Позивачем 04.12.2023 до суду подано уточнену позовну заяву разом з доданими до неї документами. Відповідно до уточненої позовної заяви позивачем заявлено позовну вимогу про обмін скетч-карток (талонів) на діючі. Ухвалою суду від 11.12.2023 позовну заяву Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу вирішено вважати неподаною та повернуто заявникові.

Не погоджуючись з вказаним, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу звернувся з апеляційною скаргою. Постановою Північного апеляційного господарського суду від 27.02.2024 ухвалу Господарського суду міста Києва від 11.12.2023 скасовано, справу передано до Господарського суду міста Києва для розгляду зі стадії вирішення питання про відкриття провадження у справі. Ухвалою Господарського суду міста Києв від 26.03.2024 позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі. Вирішено здійснювати розгляд справи здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін (без проведення судового засідання).

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.