6 червня, 2023, 15:40

6 червня мережа АЗК UPG відкрила свій перший АЗК в Миколаївській області. Про це НафтоРинку повідомили в пресслужбі компанії. 

АЗС знаходиться на Баштанському шосе Миколаєва. «Перша АЗК в області для нас – завжди подія. Так ми стаємо ближчими до ще більшої кількості клієнтів, які звикли обирати якісне. А в час, коли ворог безжально нищить та руйнує, кожен новозбудований об’єкт UPG – це ще й прояв нашого супротиву. Так ми говоримо українським автолюбителям, водіям критичної інфраструктури, фермерам, логістам, що ми разом у цій історичній боротьбі, а отже обов’язково переможемо», – розповіла маркетинг-директорка мережі АЗК UPG Надія Гануліч-Манукян.

Новий комплекс у Миколаєві – це масштабна локація із власним магазином та рестораном VIVO café, а також із літньою терасою, розповіли в UPG.

Комплекс обладнано 12 паливно-роздавальними колонками, на яких доступний бензин А-95, скраплений газ, ДП, а також брендові бензини upg100 та upg95. Є також окрема станція з реагентом AdBlue для дизельного транспорту. 

Територія комплексу передбачає одночасне перебування тут 31-го легкового авто та 5-ти великогабаритних вантажівок. Є паркомісця і для відвідувачів із обмеженими фізичними можливостями, зазначається в повідомленні. Для міста АЗК UPG – це ще й 50 нових робочих місць із соціальними гарантіями та комфортними умовами праці, додали в компанії.

З нагоди відкриття комплексу водії-учасники бонусної програми UPGgood зможуть заправитись тут із додатковою вигодою. “На вас чекає знижка у вигляді бонусів: за кожен літр бензину або ДП – 1 грн., а за кожен літр газу – 50 коп”, – повідомили в UPG.

Також для відвідувачів передбачено миттєві подарунки: гарячі напої, смачні та ситні бургери, солодощі, ароматизатори для авто, тощо. А протягом наступного місяця до кожного придбаного гарячого напою UPG пригощатиме смачною фірмовою цукеркою.