На Закарпатті судитимуть п’ятьох членів організованої групи за незаконне виробництво та продаж пального. Про це повідомляє Бюро економічної безпеки (БЕБ).

Детективи теруправління БЕБ на Закарпатті завершили досудове розслідування у справі щодо незаконного виробництва пального. 

Згідно з даними слідства, службові особи столичного підприємства, яке мало дозвіл лише на оптову торгівлю пальним, упродовж 2022-2023 років налагодили підпільне виготовлення бензину та дизельного пального. Сировину закуповували в українських постачальників та переробляли її на території нафтопереробного заводу у м. Мукачево. Фальсифікат продавали на підконтрольних АЗС на території Закарпатської області, стверджують в БЕБ 

За результатами обшуків правоохоронці виявили та вилучили майже 600 тонн пального вартістю понад 32 млн грн, обладнання для його виробництва, чорнові записи, печатки, понад 3,3 млн грн готівкою, транспортні засоби тощо.

Службових осіб звинувачують в організації незаконного виготовлення у складі організованої групи, зберігання та продажу незаконно виготовленого пального. П’ятьом членам групи повідомлено про підозру. Наразі справу скеровано до суду.