ВАКС обрав запобіжний захід одному з учасників злочинної схеми, реалізація якої завдала 211 млн грн збитків АТ «Укргазвидобування», у вигляді понад 240 тис. грн застави. Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

«17 квітня 2024 року слідчий суддя ВАКС підтримав позицію прокурора САП та застосував запобіжний захід до чинного посадовця державного підприємства, який є учасником злочинної схеми, реалізація якої під час укладення та виконання договору з підвищення видобутку природного газу між АТ «Укргазвидобування» та приватною іноземною компанією завдала збитків на суму 211 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 242 240 грн. Також на особу покладені відповідні процесуальні обов’язки, зазначили в прокуратурі.

Нагадаємо, у березні працівнику «Укргазвидобування» вручили підозру за штучне зростання газу в угоді з Expert Petroleum. За даними НафтоРинку, один з підозрюваних — Євген Сташенко, який працював в УГВ разом з Максимом Вітиком (нині – директор з розвідки та розробки АТ «Укргазвидобування»).