29 листопада, 2023, 14:20

Shell оновила свою першу і поки єдину в Нідерландах електричну АЗС. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

Оновлений Mobility Hub у Роттердамі тепер має більш сталий вигляд і пункт оренди електротранспорту, розповіли в компанії. Там можна орендувати електричні скутери та автомобілі – для коротких та довгих поїздок відповідно. 

Крім того, традиційний навіс замінили на дерев'яну конструкцію з новим дизайном. На її даху встановлено 48 напівпрозорих сонячних панелей, кожна з яких має потужність 170 Вт. Вони пропускають денне світло на станцію, але при цьому генерують приблизно від 7 тис. до 8 тис. кВт-год сонячної електроенергії на рік, яку споживають прямо на місці.  

В компанії нагадали, що резервуари для нафтопродуктів, які стояли на майданчику протягом десятиліть, демонтували ще минулого року. На їх місці встановили колонки для зарядки електромобілів. 

«Якість життя в центрі міста дуже важлива. Забезпечення різноманітних форм сталого транспорту є важливою частиною цього. Таким чином ми забезпечуємо менше викидів для місцевих жителів, а з новим дерев'яним навісом ми показуємо, що функціональність і красивий міський пейзаж йдуть пліч-о-пліч», – сказав Жанін Бакс, генеральний директор Shell з питань мобільності в країнах Бенілюксу та Франції.