У місті Тростянець на Сумщині внаслідок масованого обстрілу з боку Росії знищено автозаправні станції та зруйновано численні домоволодіння. Про це повідомив міський голова Тростянця Юрій Бова на сторінці у Facebook.

Подробиці
Ніч з 16 на 17 червня у місті Тростянець Сумської області видалася важкою через масований удар російської армії, який завдав суттєвих збитків місцевій інфраструктурі.
За словами міського голови, в місті знищені АЗС, а також багато пошкоджених приватних домоволодінь.
«Важка ніч. Масований удар по Тростянцю. АЗС в місті знищені», – йдеться у повідомленні міського голови.
Попри значні руйнування, обійшлося без жертв серед цивільного населення, написав Юрій Бова. Згодом він додав, що цієї ночі місто атакували 23 російські безпілотники типу «шахед».
За даними НафтоРинку, на території м. Тростянець працювали заправки Energy Plus, Marshal та BVS.
15:18 / 12 червня, 2026





