Польський концерт PKN Orlen закінчує ребрендинг АЗС Lotos по всій Польщі, які отримав у власність після поглинання компанії, повідомляють місцеві ЗМІ. 

За їхньої інформацією, АЗС Lotos в багатьох крупних містах вже отримали новий дизайн і працюють під брендом Orlen, зокрема в Гданську, Гдині, Варшаві, Катовіце та інших. Наразі тривають активні роботи, адже ребрендинг має повністю завершитися до кінця січня.

Нагадаємо, що ORLEN ребрендувала перші АЗС LOTOS приблизно у вересні 2022 року.

З 1 серпня 2022 року PKN Orlen і Grupa Lotos офіційно стали однією компанією. Мережа Lotos мала в Польщі 522 станції. Після об’єднання лише кожна п’ята з них поміняє вивіску на Orlen, адже антимонопольні органи не дозволили Orlen сконцентрувати під своїм управлінням більшу кількість об'єктів. За словами керівника PKN Orlen Даніеля Обайтека, ребрендовано буде про понад сотню АЗС. Причому це стосується як власних, так і франчайзингових станцій.

Для отримання згоди Єврокомісії на злиття PKN Orlen мала продати 417 АЗС Lotos. Їх придбала угорська MOL, яка натомість продала Orlen близько 200 своїх станцій в Словаччині та Угорщині. ЗА 417 АЗС Lotos MOL заплатить €610 млн. 

За даними польського видання The First News, MOL стала власником 410 АЗС в Польщі, які зараз станції працюють під брендом Lotos, і готується до їх якнайшвидшого ребрендингу. В компанії розповіли, що тепер вона матиме в Польщі мережу з майже 500 АЗС, включаючи ті, що досі працювали під брендом Slovnaft.