ТОВ «ПК ЕКОТЕХ» зобов'язало через суд поновити дію ліцензії на оптову торгівлю пальним. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.  

ТОВ «ПК ЕКОТЕХ» (власник – Володимир Візнюк; директор – Віктор Візнюк) у жовтні минулого року звернулось до суду з позовом до до ГУ ДПС у Дніпропетровській області, в якому просило: скасувати розпорядження щодо анулювання ліцензії на оптову торгівлю пальним за відсутності місць оптової торгівлі; зобов'язати ДПС поновити дію вказаної ліцензії. В обґрунтування позову зазначено, що працівниками контролюючого органу в ході виходу на перевірку встановлено факт відсутності суб'єкта господарювання за місцезнаходженням та/або за місцезнаходженням провадження діяльності, які зазначені у виданій ліцензії, про що складено відповідний акт. На підставі вказаного ДПС прийнято розпорядження про анулювання ліцензій на право оптової торгівлі пальним, за відсутності місць оптової торгівлі ТОВ «ПК ЕКОТЕХ».

Не погодившись з вказаним, Товариство звернулось з позовом. Суд дійшов висновку, що відповідачем не доведено правомірність та обґрунтованість своїх дій та рішення. Відтак, рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 22.01.2024 позовну заяву задоволено: визнано протиправним та скасовано спірне розпорядження; зобов'язано ГУ ДПС у Дніпропетровській області поновити ТОВ «ПК ЕКОТЕХ» дію ліцензії на оптову торгівлю пальним за відсутності місць оптової торгівлі. Крім того, за рахунок бюджетних асигнувань ДПС стягнуто судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 2,7 тис. грн. Не погодившись з рішенням суду, відповідач подав апеляційну скаргу. Апеляційний розгляд справи триває.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.

 

Схожі публікаціЇ