На АЗС Запорізької області в наявності залишився лише 92-й бензин,  інших видів пального немає. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив колаборант Володимир Рогов, якого називають головою запорізького громадського руху «Ми – разом із Росією».

Він опублікував фото стел під брендом TES з нулями навпроти майже усіх видів нафтопродуктів, окрім 92-го бензина. «Подібна картина на всіх АЗС цієї мережі і не тільки», – зазначив зрадник, звинувативши TES у надмірній жадібності або ж диверсії.

Він наголосив, що кримська компанія TES отримала АЗС українських операторів на окупованій частині Запорізької області на безоплатній основі. Окрім того, окупанти надали їй режим пільгового оподаткування. Рогов також написав, що з компанією мають розібратися «компетентні органи». 

Учора повідомлялося, що на АЗС в Криму спостерігається гострий дефіцит дизпального. На півострів завезли запас ДП на чотири дні, заявили представники окупаційної адміністрації. Зокрема, дизпальне було доступне лише на чотирьох АЗС Севастополя.

Нагадаємо, ТОВ «ТЭС-ТЕРМИНАЛ-2», що належить родині Беймів, отримало від окупаційної влади Запорізької області 21 заправку.

Раніше повідомлялося, що Сергій Бейм повісив логотип TES на АЗС Amic в окупованому Мелітополі ще минулої осені. В Криму мережа TES налічує 83 АЗС. Її власник Сергій Бейм у 2014 р. сприяв окупації півострова російськими військовими, за протекцією самопроголошеного керівника Криму Аксьонова встиг покерувати активами "Чорноморнафтогазу"