23 лютого, 2023, 16:26

ТОВ «ТЭС-ТЕРМИНАЛ-2», що належить родині Беймів, отримала від окупаційної влади Запорізької області 21 заправку, йдеться в повідомленні так званого «мінекономрозвитку Запорізької обл.», присвяченому зниженню цін пального на окупованих росією територіях. Заступник голови самопроголошеної ради міністрів з економіки та фінансів ВДА Запорізької області Андрій Козенко повідомив, що TES розпочала роботу в регіоні з 5 жовтня 2022 р. Станом на лютий в управлінні мережі - 17 АЗС, ще чотири на реконструкції.

«Ми провели інвентаризацію всіх об'єктів, які сьогодні працюють в області. Багато хто з них раніше експлуатувався безпідставно: не було ні договорів оренди, ні документів, що підтверджують права власності. В результаті безхазяйне майно було прийнято до складу держвласності і на відкритому конкурсі автозаправні комплекси були розподілені між операторами насамперед – мережевих АЗС, зокрема – Республіки Крим», - сказав Андрій Козенко.

Нагадаємо, Сергій Бейм повісив логотип TES на АЗС Amic в окупованому Мелітополі минулої осені. В Криму мережа TES налічує 83 АЗС, її власник Сергій Бейм сприяв у 2014 р. захвату півострова російськими військовими, за протекцією самопроголошеного керівника Криму - Аксьонова встиг покерувати активами "Чорноморнафтогазу",  скоїв резонансе ДТП, підтримав війну в Україні у 2022 р.