25 липня, 2023, 15:30

На Хмельниччині митника звинувачують у службовій недбалості при розмитненні нафтопродуктів, через яку бюджет не отримав понад 180 тис. грн. Про це повідомила Хмельницька обласна прокуратура на своєму сайті.

«Прокурорами Хмельницької обласної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно інспектора одного із митних постів Хмельницької митниці ДФС за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України)», – йдеться у повідомленні.

Згідно з даними слідства, під час здійснення митного оформлення газового конденсату митник не вжив достатніх заходів для встановлення точних характеристик товару, що підлягав розмитненню. Відтак, він здійснив митне оформлення товару за іншою специфікацією, що зменшило суму митних платежів. У результаті держава не отримала понад 180 тис грн.

Також прокурором заявлені цивільний позов про відшкодування збитків, завданих кримінальним правопорушенням. Досудове розслідування здійснювалось слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у Хмельницькому.