Мережа АЗК «БРСМ-Нафта» спільно з ФК «Динамо» підготували унікальну подію для українських вболівальників. Головний футбольний трофей країни, Кубок України сезону 2025/2026, експонуватиметься просто на території столичних АЗК. Про це компанія повідомила у соцмережах.

11:15 / 12 травня, 2026Трофей, який цьогоріч здобуло київське «Динамо», буде тимчасово розміщений на двох автозаправних комплексах мережі в Києві. Організатори зазначають, що всі охочі зможуть не лише побачити Кубок зблизька, але й зробити пам’ятні фотографії, долучившись до атмосфери великого спорту. Експозиція організована за підтримки ФК «Динамо» та АЗК «БРСМ-Нафта».
Трофей мандруватиме столицею і буде доступний для огляду за таким графіком:
- 23-25 червня — м. Київ, вул. Олени Теліги, 12Б;
- 26-28 червня — м. Київ, проспект Червоної Калини, 54.
Нагадаємо, «БРСМ-Нафта» запустила новий АЗК на Хмельниччині.
09:00 / 22 вересня, 2026



