Каспійський трубопровідний консорціум (КТК) призупинив відвантаження нафти з морського терміналу під Новоросійськом через шторм. Танкери відведено в райони очікування, повідомила прес-служба КТК.

Напередодні на Кубань і Крим обрушилися шторм і ураган. Через негоду близько 500 тис. жителів Криму залишилися без електрики. Одна людина загинула.

«Наразі в районі Новоросійська склалися вкрай несприятливі метеоумови: вітер до 22-24 м/с, висота хвилі 6-8 м. Капітаном морського порту Новоросійськ оголошено штормове попередження, відповідно до якого на Морському терміналі КТК зупинено навантаження нафти, танкери відведені в райони очікування. Резервуарні парки компанії практично заповнені. У зв'язку з цим приймання нафти від вантажовідправників здійснюється в знижених режимах», – йдеться в повідомленні КТК.

«Транснефть» також зупинила експорт з Новоросійська, повідомив офіційний представник компанії Ігор Дьомін, якого цитують російські ЗМІ. За його словами, у листопаді через штормові попередження «Транснефть» зупиняла відвантаження  більш ніж на 17 діб. Він зазначив, що, за прогнозами, шторм триватиме до кінця місяця. 

Схожі новини