18 червня, 2026, 14:12

До програми лояльності «Плюси» у мобільному застосунку Армія+ приєдналися одразу три мережі автозаправних комплексів — KLO, Chipo та Martin. Про це повідомило Міністерство оборони України у своєму Telegram-каналі.

Подробиці

Завдяки розширенню партнерської мережі українським захисникам і захисницям відтепер доступні знижки на пальне та супутні товари на нових заправних комплексах.

Мережа KLO надає знижку у розмірі до 4 грн на літрі бензину та дизельного пального, а також 2 грн на літрі скрапленого газу. Крім того, діє знижка 30% на каву, 20% на товари категорії фастфуд і 10% на покупки у маркеті.

Chipo на своїх АЗС пропонує знижку в розмірі 3 грн на літрі дизельного пального, 2 грн на літрі бензину та 1 грн на літрі LPG. Також для військовослужбовців передбачена 20% знижка на асортимент кафе та маркету.

Martin надає знижку 2 грн на літрі бензину та дизельного пального і 0,5 грн на літрі газу. Додатково військовим доступні знижки у розмірі 20% на продукцію кафе та 10% у маркеті.

Загалом до програми «Плюси» приєдналися 10 мереж АЗС, а саме Ukrnafta, WOG, OKKO, UPG, Marshal, Parallel, Autotrans, KLO, Chipo та Martin, зазначили в Міноборони.

Що передувало

Нагадаємо, у червні до програми підтримки військовослужбовців «Плюси» в застосунку «Армія+» долучилася мережа АЗК Marshal.