7 грудня, 2023, 12:20

Роздрібні ціни на бензин у США опустилися до найнижчого рівня з січня, а до Різдва можуть впасти нижче $3 за галон вперше з 2021 року, передає Reuters з посиланням на дані ААА.

Середня ціна на галон бензину по країні у вівторок становила $3,23, що на 15% нижче, ніж у середині вересня, свідчать дані ААА. Причому в Індіані ціни на бензин в середньому становили $3,008 за галон, що майже на півдолара дешевше, ніж минулого року.

Ціни на бензин знизилися разом із світовими цінами на нафту, які у середу опустилися до найнижчого рівня з червня, оскільки трейдери занепокоєні станом економіки Китаю та попитом на спальне в США. Ціни на нафту впали, незважаючи на нові скорочення, оголошені групою ОПЕК+. Вартість West Texas Intermediate впала до $70 за барель.

Тим часом американські нафтопереробні заводи збільшили виробництво бензину, що сприяло накопиченню запасів в останні місяці.

Загальні запаси автомобільного бензину в США станом на 24 листопада становили 218,18 млн барелів, що на 2% більше, ніж рік тому, і є найвищим показником для цієї пори року з 2020 року, згідно з даними Управління енергетичної інформації.

Аналітики очікують, що середня роздрібна ціна бензину в США знижуватиметься по півцента щодня до кінця року. За словами представника Американської автомобільної асоціації Ендрю Гросса, в підсумку вона має опуститися нижче $3 за галон вперше з початку 2021 року.