28 листопада, 2023, 17:35

Мережа АЗС BVS продовжує активно розвивати власний сайт з продажу газових балонів для населення та підприємств bvsbalon.com.ua

На сайті представлено каталог газових балонів об’ємом 5, 27 та 50 л, інформацію про послуги з їхнього обслуговування та асортимент супутніх товарів. Компанія зазначає, що послуги із заправки балонів можна отримати в десяти областях України.

«Фахівці мережі BVS виконують повний цикл робіт із газовими балонами для побутового та комерційного використання: доставку пропану нашим транспортом, заправку, ремонт, заміну вентилів, перевірку, опосвідчення балонів. Заправка побутових газових балонів виконується на сучасному обладнанні, що зводить можливі проблеми при експлуатації до мінімуму» – заявлено на сайті мережі.

Крім того, компанія пропонує бюджетне вирішення питання опалення в зимовий період для заміських будинків та дач – встановлення газових конвекторів з подальшим під’єднанням до балонів. Такий вид опалення зможе захистити від нештатних ситуацій, адже не потребує електроенергії або наявності магістрального газу.

Крім того, компанія рекомендує дотримуватися правил використання газових балонів.

Нагадаємо, в червні BVS почала продажі балонів для LPG в «Епіцентрі» та «Новій Лінії».

Джерело: НафтоРинок