24 квітня, 2025, 17:35

Триває спір між ПП «Бориспільавтогаз» та Бориспільською міською радою, ПП «Автосервіс» щодо оренди земельної ділянки для АГЗС. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.

Подробиці судового спору

ПП «Бориспільавтогаз» (власники – Анатолій Гавриловський, Наталія Гавриловська та Тетяна Клімакова; директор – Анатолій Гавриловський) у грудні 2024 року звернулось до суду з позовом до Бориспільської міської ради (голова – Володимир Борисенко) та ПП «Автосервіс» (власники – Микола Грона, Ольга Грона, Олександр Грона, Андрій Марченко та Марина Чорниш; директор – Наталія Дорошенко) про визнання недійсним договору оренди земельної ділянки.

В обґрунтування позовних вимог позивач посилався на обставини порушення відповідачами вимог п. 11.150 ДБН В.2.5-20:2018 «Газопостачання» через укладення оспорюваного правочину, оскільки надана в оренду ПП «Автосервіс» земельна ділянка для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства межує із земельною ділянкою позивача, на якій збудовано АГЗС, що, в свою чергу, не забезпечує дотримання мінімальних відстаней від резервуару АГЗП не менше 40 метрів.

Що вирішив суд

Господарський суд Київської області своєю ухвалою відкрив провадження у справі та вирішив здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження. Розгляд справи триває.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефоном редакції +38 (044) 425-55-56.