26 грудня, 2024, 10:25

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував постачальників обладнання для компресорів за змову на торгах «Укрнафти» та «Укргазвидобування» (УГВ). Про це повідомила пресслужба АМКУ.

Подробиці

АМКУ заявив про змову виробника та дилера обладнання під час участі у торгах на постачання запчастин до компресорів для державних компаній — «Укрнафти» та «Укргазвидобування».

25 грудня 2024 року тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України визнала, що ТДВ «БЗ «Рема» і ТОВ «Енергосервіс» вчинили змову під час участі у трьох торгах, проведених АТ «Укргазвидобування», АТ «Укрнафта» та АТ «Укртрансгаз» у 2023 році на закупівлю запасних частин для компресорів очікуваною вартістю майже 50 млн грн, зазначили в комітеті. Виробником пропонованої продукції є ТДВ «БЗ «Рема».

«Згідно з даними розслідування, вказані суб’єкти господарювання на всіх стадіях підготовки тендерних пропозицій для участі у торгах були обізнані щодо участі кожного з них, здійснювали обмін інформацією та узгодили між собою умови участі у торгах, завдяки чому конкуренцію між ними було усунуто», — заявили в АМКУ.

За змову ТДВ «БЗ «Рема» і ТОВ «Енергосервіс» оштрафовані крмітетом на загальну суму 10 933 209 грн.

Згідно з даними YouControl, «Енергосервіс» належить Олексію Шевченку. Він же є керівником компанії. Тоді як основним акціонером і директором ТДВ «БЗ «Рема» є Юрій Флюнт.

Штрафи за змову

Нагадаємо, нещодавно АМКУ оштрафував трейдерів на 51,5 млн грн за змову на тендері «Київпастрансу», а постачальників дизпального для інших держкомпаній — на 48 млн грн.



 

Схожі публікаціЇ