ТОВ «ГЛОБАЛ – ГАЗ» стягнуло через суд з ТОВ «СВГТРАНС» 1,2 млн грн боргу за договором поставки скрапленого газу. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.
ТОВ «ГЛОБАЛ – ГАЗ» (власник – Олексій Калініченко; директор – Олег Головатюк) у вересні 2023 року звернулось до суду з позовом до ТОВ «СВГ-ТРАНС» (власник та директор – Олександр Зінчук) про стягнення 1,2 млн грн. Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем умов договору в частині оплати товару у встановлений договором строк. Позивачем та відповідачем подано клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін.
Ухвалою суду від 18.09.2023 судом відмовлено в задоволенні вказаних клопотань. Ухвалою Господарського суду міста Києва від 01.09.2023 відкрито провадження у даній справі, постановлено розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (без проведення судового засідання).
Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.