9 квітня на Кільцевій дорозі, 5 у столиці запрацював перший автозаправний комплекс мережі БАРС. Новий об’єкт відкрився на місці колишньої АЗС ANP.

На відміну від автомобільних заправних пунктів модульного типу, BARS на Кільцевій - це повноцінний багатопаливний АЗК із розширеним сервісом, торговим залом площею 88 м², food-зоною, широким асортиментом товарів та послуг, а також просторою критою терасою для відпочинку.

Дизайн простору виконаний у сучасній стилістиці з використанням дерев’яних елементів, живих великих рослин та меблів ультрамаринового кольору в зоні кафе, що формує відчуття затишку та преміального сервісу.

На реалізацію проєкту у компанії пішло близько шести місяців. Під час відкриття НафтоРинок поспілкувався з представником компанії у форматі бліц-інтерв’ю — Олександром Котенко — директором з реалізації супутніх товарів мережі АЗС.
НафтоРинок: Під’їжджаючи до АЗК, неможливо не помітити великий екран із відео, де фігурує символ вашої мережі — Барс. Чому вирішили зробити саме таку візуальну подачу бренду?
Так, ми хотіли максимально оживити нашого головного героя. Тому завдяки штучному інтелекту ми створили образ «живого» Барса — сильного, сучасного, харизматичного. Він ніби заїжджає на нашу заправку, бере каву, і навіть «обсмажує» зерно. Це спосіб зробити бренд більш емоційним і впізнаваним.
НР: Під час огляду ми помітили кавові пакети з брендом BARS. Це власний продукт? І як ви формували кавову концепцію?
Формування кавової концепції було довгим і досить детальним процесом. Ми шукали універсальний смак, який буде прийнятий у різних регіонах України. Наприклад, у Львові частіше обирають більш насичену та міцну каву, але без «перебору». У Києві ж значна частина нашої аудиторії — це водії та таксисти, які цінують саме бадьорячий ефект. Тому ми прийшли до міксу двох видів арабіки різного обсмаження з двох різних країн — Ефіопії та Колумбії. Це дозволило знайти баланс між смаком і функціональністю напою.
І, окрім кавового кутка з автоматичними кавомашинами Franke, ви також можете помітити, що у нас окремо відведена зона для ріжкової кавомашини — для тих гостей, які цінують більш класичний, «баристський» підхід до приготування кави та хочуть отримати індивідуально зварений напій (за даними НафтоРинку, BARS працює з Coffee group).
09:00 / 23 вересня, 2026
НР: Якою буде гастрономічна концепція автозаправного комплексу BARS?
Зараз готові страви для нас постачає компанія Meal Time. Частину позицій вони розробляли спеціально під формат BARS. На прикасовій зоні важко не помітити ароматну випічку від Mantinga, яка вже добре знайома багатьом клієнтам. Ну і, звичайно, у дорогу наші гості завжди можуть взяти класичний хот-дог або бургер від Mr.Grill — це швидке та зручне рішення для перекусу в дорозі.

НР: Ми звернули увагу на стильний дизайн енергетиків з брендом BARS. Чи плануєте ви розширювати власну продуктову лінійку?
Ми дуже ретельно працювали над смаком цього енергетика. Хотіли прибрати зайву кислотність, яка часто асоціюється з одними брендами, і надмірну солодкість — з іншими. У результаті вийшов збалансований продукт із приємним смаком.
Зараз ми вже працюємо над новою лінійкою енергетичних напоїв з фруктовими тонізуючими смаками, у тому числі без цукру. Паралельно, саме у цей момент, триває брейншторм команди щодо брендованих товарів. Тому можна сказати, що BARS лише починає формувати свій lifestyle-напрям.

НР: Чи розглядаєте ви альтернативні джерела енергії для роботи комплексу?
Так, у нас уже готовий проєкт із встановлення сонячної електростанції. Зараз об’єкт працює на генераторах, але стратегічно ми рухаємося в бік енергонезалежності та сталих рішень.
НР: Які акційні пропозиції діють для відвідувачів АЗК BARS?
У нас працює система миттєвих знижок, яка залежить від виду пального та обсягу заправки. Наприклад, при заправці від 10 до 29 літрів газу або бензину клієнт отримує знижку 0,5 грн/л. Для дизельного пального в цьому ж діапазоні знижка становить 0,8 грн/л.
Ми прагнемо зробити ціну більш гнучкою та вигідною для постійних клієнтів. Новий автозаправний комплекс BARS демонструє чіткий тренд ринку: перехід від класичних АЗС до багатофункціональних сервісних просторів, де пальне — лише частина клієнтського досвіду, а ключову роль відіграють ритейл, гастрономія та брендова екосистема.
Спілкувалася Анастасія Щербина





