7 серпня, 2023, 14:42

Відео роботи батальйону К2 54 Окремої механізованої бригади, що працює на напрямку Соледар-Сіверськ, опрелюднено на сторінці у Facebook. На ньому видно, що на території ЛУПОН (стара назва «Лисичанськнафтопродукт»), що розташований біля Лисичанського НПЗ, окупанти розміщують військову техніку, по скупченню окупантів було нанесено удар 155 мм калібром.

«Аеророзвідка батальйону К2 54 ОМБр виявила скупчення транспортних засобів, особового складу та вогневих засобів противника. Після цього крупнокаліберна артилерія 54 ОМБр нанесла вогневе ураження та знищила і пошкодила низку цілей», йдеться в дописі українських військових.
Об'єкт розпізнали журналісти НафтоРинку та колишній директор підприємства Андрій Тимченко, який у 2022 р. вступив до лав ЗСУ.

Раніше НафтоРинок повідомляв як бійці тієї самої 54 ОМБр знищили розміщений окупантами міномет та БК на Лисичанській ГНС «СГ Консалт».

Довідка НафтоРинка:

Підприємство «Лисичанськнафтопродукт» забезпечувало автомобільне відвантаження світлих нафтопродуктів виробництва Лисичанського НПЗ. Після зупинки заводу російськими власниками термінал використовувався як перевалка дизпального «Роснєфті», яке постачалось залізницею.