Сили оборони України сьогодні вночі атакували чотири російські НПЗ: Афіпський, Ільський, Краснодарський та Астраханський. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у своєму звіденні.

«Сили оборони України успішно уразили низку об’єктів нафтопереробної галузі та інші важливі цілі російської федерації», — йдеться в повідомленні.

В Генштабі уточнили, що в ніч на 21 червня безпілотниками було атаковано Афіпський, Ільський, Краснодарський та Астраханський нафтопереробні заводи, а також завдано ударів по радіолокаційних станціях і центрах радіоелектронної розвідки російських загарбників в Брянській області та тимчасово окупованому Криму. 

«Інформація щодо ураження ворожих цілей уточнюється», — зазначили в Генштабі.

Окрім того, у ніч на 20 червня підрозділи ЗСУ та Служби безпеки України атакували нафтобази ворога в Тамбовській області та в Республіці Адигея.

«В районі нафтобази «Енемська» зафіксовано щонайменше п'ять вибухів, після чого почалася пожежа. Підтверджується також ураження складу пально-мастильних матеріалів противника в Тамбовській області. Відомо про пошкодження як мінімум однієї ємності із нафтопродуктами», — заявили в Генштабі.

Раніше повідомлялося, що безпілотники атакували Афіпський НПЗ у Краснодарському краї РФ, НПЗ у селищі Енем в Адигеї та нафтобазу в Тамбовській області. 

Окрім того, у вівторок В Азові Ростовської області РФ після атаки безпілотників загорілися ємності з нафтопродуктами. Загасити пожежу вдалося лише сьогодні, у п’ятницю близько 12.00, повідомила місцева влада.