Колишній народний депутат Сергій Пашинський, якого звинувачують у нанесенні державі збитків на майже 1 млрд грн, вийшов із СІЗО після того, як за нього внесли заставу у розмірі понад 270 млн грн. Про це Пашинський повідомив на своїй сторінці у FaceBook.

«Тільки що підприємства–члени Національної асоціації підприємств оборонної промисловості (National Association of Ukrainian Defense Industries / NAUDI) внесли за мене повну заставу. Я вийшов на свободу», — написав колишній нардеп. 

Він подякував за таку «колосальну підтримку», зазначивши, що йому соромно, що гроші, які повинні були бути використані для виробництва зброї, пішли на заставу. Водночас Пашинський пообіцяв відпрацювати кожну копійку і добитися повернення цих коштів. 

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд 26 лютого обрав запобіжний захід колишньому народному депутатові Сергію Пашинському у вигляді арешту на два місяці з можливістю застави. Слідча суддя ВАКС застосувала до Пашинського тримання під вартою до 25 квітня 2024 року із заставою у 272,5 млн грн.

Слідство підозрює Пашинського у створенні злочинної організації, через діяльність якої впродовж 2014-2018 років держава зазнала збитків на 967 млн грн.

Раніше повідомлялося, що вдома у Сергія Пашинського провели обшуки у справі про пальне Курченка.