1 листопада, 2023, 12:45

Другий рік поспіль мережа АЗК WOG та компанія Visa ініціюють проєкт «Добропаливо», що спрямований на підтримку пальним волонтерських організацій, які доставляють на деокуповані та прифронтові території критично необхідні товари, послуги й медикаменти. Про це НафтоРинку повідомили в пресслужбі WOG.

«Щоб доєднатися до проєкту, потрібно заїхати на будь-який АЗК WOG та придбати довільну кількість літрів «Добропалива», повідомивши оператору на касі про своє бажання «підвісити» їх для волонтерів. Розрахуватися можна хоч готівкою, хоч карткою», – йдеться у повідомленні. 

Кожен благодійний літр, за який буде сплачено картками Visa, автоматично подвоюється. Підвішувати пальне для волонтерів можна скільки завгодно разів упродовж дії проєкту.

Ініціатива триватиме з 1 листопада до 18 грудня поточного року. Зібране пальне організатори спрямують проєкту «Птахи» від Благодійного фонду «Відчуй», благодійному фонду «Життєлюб» та проєкту мобільних бригад первинної медицини Гуманітарного напряму Фонду Сергія Притули, команди яких здійснюють доставку продуктів харчування, засобів гігієни, обладнання та техніки, одягу, води, ліків та інших необхідних речей на прифронтові та деокуповані території. Робота цих фондів пов’язана з великою кількістю виїздів, тож потреба у пальному є постійною і дуже значною, кажуть у WOG.

В компанії розповіли, що минулого року проєкт «Добропаливо» тривав 40 днів, і за цей час автоспільнота разом із організаторами акумулювали майже 4,9 млн гривень, що було еквівалентом 120 тис. літрів пального різних типів для фонду «Життєлюб». Цього пального вистачило на 12 місяців, упродовж яких волонтери фонду могли здійснювати гуманітарні та евакуаційні поїздки в прифронтові регіони. Окрім того, добролітри використовувалися для гуманітарних місій в зони, що постраждали внаслідок підриву Каховської ГЕС.