Мережа АЗС WOG та фонд «Дігнітас» в рамках спільної ініціативи передадуть Силам оборони України 371 FPV-дрон. Про це НафтоРинку повідомили у пресслужбі WOG.

«Першу партію у 50 FPV-дронів мережа АЗК WOG та Благодійний фонд «Дігнітас» передали т.в.о. начальника Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» Роману Поліщуку», – йдеться у повідомленні.

371 FPV-дрон – не випадкова цифра, а по одному від кожного нині працюючого АЗК WOG, розповіли в компанії.

До цієї ініціативи також долучилися клієнти WOG, підтримавши проєкт «WOGОНЬ помсти», який тривав у листопаді. Впродовж місяця вони мали можливість спрямовувати на ініціативу подарунки від WOG, що накопичилися на їхньому Гаманці PRIDE. Компанія конвертовувала їх у гривні та перераховувала БФ «Дігнітас» для закупівлі дронів-камікадзе для захисників.

«Спільнота PRIDE зібрала на дрони-камікадзе 1,8 млн грн, WOG збільшив цю суму, додавши 4,5 млн грн, щоб надати Силам оборони більш потужну допомогу. В такий спосіб буде спрямовано 6,3 млн грн на зброю для ЗСУ», – наголосив директор з маркетингу мережі АЗК WOG Геннадій Карлінський.

«В сучасній війні FPV-дрони стали незамінним інструментом в руках захисників. Вони є багатофункціональними та дозволяють знищувати дороговартісну техніку ворога, – каже т.в.о. начальника Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» Роман Поліщук.