29 листопада, 2023, 11:20

У межах проєкту «WOGOНЬ памʼяті» компанія WOG стала одним з меценатів встановлення памʼятника Герою України Олександру Мацієвському в Ніжині. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook.

Ініціатива «WOGOНЬ памʼяті» спрямована на відновлення історичної пам’яті та інших суспільно важливих аспектів, кажуть в компанії.

Як відомо, у березні 2023 року в мережі з'явилося відео, на якому росіяни розстрілюють беззбройного українського полоненого. На відео військовий стоїть у лісі та курить у виритій ямі. Він каже «Слава Україні», після чого в нього стріляють.

«Нам важливо бути всюди, де люди: заправляти якісним пальним в кожному куточку України, допомагати тим, хто рятує життя українців та закарбовувати у свідомості українців імена тих, хто творить історію, щоб наші діти вчилися на прикладі українців, а не чужинців», – йдеться у дописі WOG.

В компанії подякували аналітичному центру «Український Інститут Майбутнього» за ініціативу створення Меморіалу та за те, що він узяв на себе організацію і залучив до участі у проєкті бізнес. Проєкт реалізовано без бюджетного фінансування, додали у WOG.