29 травня, 2025, 15:25

Американська мережа АЗС Wawa відкрила свій перший автозаправник комплекс у штаті Індіана, повідомила компанія на сторінці у соцмережах.

Подробиці

Wawa 15 травня запустила новий АЗК в місті Дейлвілл в штаті Індіана. Дві наступні АЗС в цьому штаті відкриються до кінця цього місяця — в Ноблсвіллі та Кларксвіллі.

За інформацією CPS Daily, Wawa планує найближчим часом відкрити загалом 10 заправок у штаті Індіана, а протягом наступних 5–8 років має намір запускати по 8–12 нових станцій щороку. Загальна мета компанії — збільшити мережу до 60 АЗК у цьому штаті.

На сьогодні Wawa має понад 1,1 тис. АЗС у восьми штатах США (Пенсильванія, Нью-Джерсі, Делавер, Меріленд, Вірджинія, Флорида, Північна Кароліна, Алабама), а також у Вашингтоні, округ Колумбія.

У штаті Індіана компанія вже уклала понад 23 контракти на земельні ділянки, і наразі ці об’єкти проходять місцеві процедури узгодження та отримання дозволів на будівництво, зазначає CPS Daily.

Окрім Індіани, Wawa також будує нові заправні станції в Огайо, Кентуккі, Теннессі, Вірджинії, Північній Кароліні та Джорджії.