9 листопада, 2022, 11:35

Американське Управління енергетичної інформації (EIA) знизило свій прогноз зростання видобутку сирої нафти в США в наступному році. Раніше в EIA очікували збільшення видобутку на 610 тис. бар./добу, а тепер вважають, що він зросте на 480 тис. бар./добу, до 12,31 млн бар./добу.

В EIA знизили свій прогноз через кілька днів після того, як керівники нафтовидобувних компаній заявили про постійну інфляцію та негаразди в ланцюжках поставок. Останніми тижнями нафтовидобувні компанії серед причин нижчого, ніж очікувалося раніше, зростання видобутку називали старіння свердловин, нестачу робочої сили та матеріалів, а також збільшення витрат.

Тим не менш, в EIA вважають, що видобуток нафти в США в 2023 році перевищить рекорд 2019 року - 12,29 млн барелів на добу.

Напередодні президент США Джо Байден закликав компанії нарощувати виробництво вуглеводнів, щоб знизити ціни на пальне, оскільки цієї зими країні загрожує дефіцит мазуту та дизельного палива.

EIA також знизило свою оцінку попиту на нафту в США в 2023 році. Раніше очікували зростання на 190 тис. барелів на добу, а зараз вважають, що споживання зросте на 100 тис. барелів на добу.