Держкомпанія «Укртранснафта» передала Силам оборони пакет допомоги, який включає 150 дронів, 12 генераторів та інше обладнання. Про це компанія повідомила на своїй сторінці FaceBook.
«Наші воїни продовжують захищати Україну і тримати стрій за будь-яких умов. Ми зі свого боку стараємось підтримати їх всім необхідним для боротьби з ворогом», — зазначається у повідомленні.
Цього разу «Укртранснафта» відгукнулася на запит 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» та спецпідрозділу КОРД, які несуть службу на Донецькому напрямку. Щоб передати все необхідне, команда «Укртранснафти» вирушила на схід України та доставила захисникам таке обладнання:
150 FPV-дронів;
12 генераторів;
10 автомобільних станцій та 50 акумуляторних батарей до них;
10 антен для підсилення сигналів;
5 блоків живлення для стаціонарної радіостанції;
4 зарядні станції по 5 кВт кожна;
3 антидронові системи;
3 супутникові модеми Starlink.
Раніше повідомлялося, що «Укртранснафта» передала військовим лазерні цілевказівники, а до того — передала силам ППО планшети та тепловізійні приціли.