7 грудня, 2023, 17:45

ТОВ «СТАТУС ОЙЛ» не скасувало в апеляційному порядку стягнення 248,6 тис. грн заборгованості за договором поставки нафтопродуктів. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України. 

ПАТ «УКРТАТНАФТА» (власники – акціонери згідно реєстру (держава Україна в особі Міністерства оборони України, НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ»); директор – Сергій Корецький) у червні цього року звернулось до суду з позовом до ТОВ «СТАТУС ОЙЛ» (власник та директор – Тетяна Красько) про стягнення 248,6 тис. грн заборгованості. Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем взятих зобов’язань за договором поставки нафтопродуктів в частині оплати отриманого товару. 

Рішенням Господарського суду Рівненської області від 11.07.2023 позов задоволено. Не погодившись із зазначеним, ТОВ «СТАТУС ОЙЛ» звернулось з апеляційною скаргою, в якій просив скасувати рішення суду першої інстанції, прийняти нове, яким в позові відмовити. Однак постановою Північно-західного апеляційного господарського суду від 10.10.2023 апеляційну скаргу ТОВ «СТАТУС ОЙЛ» залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

Раніше НафтоРинок повідомляв, що «Укртатнафта» стягнула через суд з ТОВ «ОРАС ПЛЮС» 4,2 млн грн заборгованості за поставлені нафтопродукти. 

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.