«Укрнафта» спільно з фондом «Повернись живим» передали ЗСУ розвідувальні безпілотні комплекси. Про це повідомив керівник компанії Сергій Корецький на своїй сторінці у Facebook.
Дрони отримав батальйон К2 54 ОМБр. «Укрнафта» виділила на їх закупівлю 12,6 млн грн, розповів Корецький.
«У кожен із комплексів входять по два денних та нічних борти, а також усе необхідне додаткове обладнання. Вони здатні підійматися на 1000 метрів, а 10-кратний зум не дозволить ворогу сховатися від пильних очей у будь-який час доби», — написав він.
Нагадаємо, раніше в цьому місяці Корецький повідомив, що «Укрнафта» виділила 12,6 млн грн на закупівлю комплексів розвідувальних БпЛА типу «крило» для 421 окремого батальйону безпілотних систем.
Окрім того, раніше батальйон К2 54 ОМБр оприлюднив відео знищення ворожої техніки з особовим складом на території НПЗ у Лисичанську Луганської області.