Цього тижня «Укргазвидобування» запустила дві нові високодебітні свердловини, які дають 550 тис. куб. м газу на добу. Про це повідомив очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов на зустрічі з колективом АТ «Укргазвидобування» 8 лютого.

Обидві нові свердловини пробурені на нових перспективних родовищах фахівцями БУ «Укрбургаз». 

«Ми збільшили видобуток газу у 2023 році, і це неймовірне досягнення в умовах війни. У 2024 році ми продовжимо цю тенденцію, адже збільшення українського видобутку є дуже важливим для зміцнення енергетичної незалежності та стійкості країни. Я вдячний всім співробітникам Укргазвидобування за внесок кожного з вас у цей результат, за вашу самовідданість та кропітку роботу», — зазначив Олексій Чернишов.

У 2024 році Група Нафтогаз продовжить нарощувати видобуток власного газу завдяки сучасним технологіям, які «Укргазвидобування» впровадило у свою діяльність, додав Чернишов.

«Окрім збільшення видобутку у 2024 році, ми  продовжуємо працювати над середньостроковими та довгостроковими проектами, результати яких зможемо побачити через кілька років», — сказав Олег Толмачев, т.в.о. генерального директора «Укргазвидобування».