23 листопада, 2023, 15:10

Суд РФ позбавив британську нафтогазову групу JKX корпоративних прав на російські активи, повідомила компанія на своїй сторінці у соцмережах.

«Вчора було оприлюднено судове рішення арбітражного суду московської області, яким було позбавлено компанії Adygea Gas B.V. та Page Gas Ltd, які входять до Групи компаній JKX Oil & Gas Ltd, їх прав, як учасників ТОВ «Южгазэнерджи», на участь у компанії «Южгазэнерджи» (Нафтогазові активи Групи JKX Oil & Gas в рф), зокрема щодо прав розпорядження долями в «Южгазэнерджи» та прав на виплату розподіленого чистого прибутку», – йдеться у повідомленні.

Основними підставами прийняття зазначеного судового рішення, суд вказав неодноразові, починаючи з 24.02.22 року, публічні заяви материнської компанії Групи компаній «JKX Oil & Gas Ltd» щодо припинення діяльності на території рф, втраті контролю та впливу щодо російських дочірніх товариств (ТОВ «Южгазэнерджи») та дотримання усіх санкційних обмежень по відношенню до рф і юридичних осіб на території рф, що підтверджується деконсолідацією цих активів у звітності Групи, поданій до Реєстраційної Палати Обʼєднаного Королівства.