Підрозділи Сил оборони України завдали удару по нафтовому терміналу «Таманьнефтегаз» в Краснодарському краї Росії. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних Сил України на офіційній сторінці у Facebook.
Подробиці
У рамках послідовних заходів зі зниження наступального та економічного потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України продовжують завдавати ураження по важливих військових та стратегічних об’єктах ворога в глибині його території та на ТОТ.
Зокрема, підтверджено ураження нафтового терміналу «Таманьнефтегаз» в районі селища Волна (Краснодарський край РФ). На території об’єкту зафіксовано пожежу.
Масштаби збитків уточнюються, зазначили в Генштабі.

Що кажуть в Росії
Губернатор Краснодарського краю Веніамін Кондратьєв повідомив, що в ніч на неділю, 15 лютого, регіон зазнав масованої атаки з боку ЗСУ. За його словами, в селищі Волна пошкодження отримали резервуар з нафтопродуктами, склад і термінали.
Станом на 10:00 неділі в селищі Волна було два осередки загоряння загальною площею 2,2 тис. кв. метрів, повідомляв оперативний штаб регіону. В боротьбі з вогнем брали участь 165 осіб і 45 одиниць техніки. О 6 ранку 16 лютого пожежу повністю загасили, поінформував оперштаб у понеділок.



