Російські збройні сили завдали удару по автозаправній станції мережі ОККО у Сумах, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Григоров в своєму Telegram-каналі.

Подробиці

Вдень 24 червня армія РФ вдарила по АЗС у Сумах. «Пожежу, яка здійнялася після удару, вже ліквідували», – написав Григоров, додавши, що одну людину було травмовано. 

На оприлюднених Суспільним світлинах видно, що постраждала АЗС ОККО.

За попередньою інформацією, удар був завданий за допомогою БпЛА типу «Ланцет», передає кореспондент Суспільного.

Постраждав 34-річний чоловік, він отримав множинні травми середньої тяжкості та перебуває на стаціонарному лікуванні, уточнив начальник Сумської МВА Сергій Кривошеєнко.