8 серпня, 2023, 16:45

Національна мережа АЗК UPG пропонує відвідувачам широкий асортимент домашніх страв, приготованих професійними шеф-кухарями в VIVO café, а нове меню включає морозиво власного виробництва. Особливістю системи харчування від бренду UPG є організація виробництва страв в форматі із-під ножа, що є корисним для споживача, але складним з точки зору організації процесу виготовлення страв та дотримання стандартів по всій мережі, про це йдеться у статті «Розпаковка на АЗК: який він, сет зі Швейцарським чізбургером».

«Суттєвим є й те, що кухня в кафе – це підприємство повного циклу, де все готується із-під ножа з виключно свіжих продуктів. Тож, коли твоя страва парує на столі, спокушаючи неймовірним ароматом, одразу відчутно, що її готували не з напівфабрикатів», – зазначається в огляді.

Візуально замовлення фаст-фуду на 100% відповідає зображенню у меню. Обраний сет містить чізбургер, смажену картоплю, соус і газований напій.

 «Кожна страва – результат роботи професійних кухарів, дбайливі руки яких перетворюють свіжу яловичину на соковиту котлету для улюбленого бургера, який представлений тут аж у 7-ми варіаціях», йдеться в статті. «Замовлення принесли через 11 хвилин. І це, погодьтеся, має значення, адже говорить про те, що компанія цінує час свого клієнта. На касі попередили, що у момент, коли кухня не перевантажена, час видачі швейцарського сета – 12 хвилин. Шукали підступ – нема!».

Довідка НафтоРинку:

Національна мережа АЗК UPG станом на серпень 2023 р. представлена у 20 областях України та нараховує 84 комплекси. Переважна більшість АЗК мережі представлена з кафе ресторанного формату VIVO café.