26 лютого, 2024, 12:22

На 83 році пішов з життя один із перших керівників «Укртранснафти» — Станіслав Кузьмич Василенко. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook.

Прощання зі Станіславом Василенком відбулося на Байковому кладовищі 24 лютого, йдеться у повідомленні.

Станіслав Кузьмич почав працювати у нафтотранспортній галузі у 1962 році, влаштувавшись техніком на Бродівській нафтоперекачувальній станції нафтопроводу «Дружба». 

У 1990-ті Станіслав Василенко очолив «Придніпровські магістральні нафтопроводи» — підприємство, яке виконувало державні завдання з транспортування нафти транзитом і забезпечення сировиною нафтопереробних заводів України.

Із створенням у 2001 році ВАТ «Укртранснафта» Станіслав Кузьмич заступив спочатку на посаду заступника голови правління, а з серпня 2003 року очолив підприємство як генеральний директор.

За роки його роботи на керівних посадах підприємство реалізувало значні інвестиційні проекти та заклало фундамент для подальшого розвитку галузі, кажуть в компанії.

Василенко був відзначений понад десятьма державними нагородами за трудові досягнення та розвиток енергетичної промисловості. 

«Станіслав Кузьмич завжди проявляв себе як спеціаліст найвищої кваліфікації, досвідчений керівник, справжній професіонал своєї справи. Його шлях від техніка на нафтоперекачувальній станції до генерального директора підприємства продовжить надихати нас всіх», — зазначили в «Укртранснафті».