29 лютого, 2024, 15:50

Польська мережа Moya відкрила ще одну АЗС на Підкарпатті — у південно-східній частині Польщі, між Любліном та Краковом. Про це повідомляє портал petrolnet.pl з посиланням на заяву компанії.

Нова АЗС Moya розташована в селі Падев Народова в Підкарпатському воєводстві на воєводській дорозі № 985. Завдяки своєму привабливому розташуванню на трасі Тарнобжег – Мелець та доступу з обох напрямків, станція може розраховувати як на транзитних, так і на місцевих клієнтів, зазначається у повідомленні.

Нова заправка є власною станцією мережі і пропонує клієнтам широкий вибір пального, крамницю з супутними товарами та пункт громадського харчування Caffe Moya з вибором напоїв та закусок. 

Асортимент пального включає 95-й та 98-й бензин, дизельне пальне, фірмове ДП MOYA Power та скраплений газ. 

В Caffe Moya можна придбати кілька видів кави, а також різні закуски, такі як хот-доги, запіканки, кекси, печиво та багато іншого. На станції також є безконтактна автомийка, пилосос і компресор. Станція пристосована для обслуговування вантажівок і має парковку, зручний під'їзд, швидкі ПРК для заправки ДП та ПРК для рідини AdBlue.

З нагоди відкриття станції 28.02-03.03 на клієнтів чекаєють знижки на пальне у розмірі до 0,30 злотих/літр.