Мережа ОККО та Фонд «Повернись живим» передали підрозділам тероборони першу партію зброї – 200 крупнокаліберних кулеметів, які закуплено завдяки ініціативі «ОКО ЗА ОКО 2. Озброїмо ТрО до зубів». Про це компанія повідомила на своєму сайті.

«Комплектація крупнокаліберними кулеметами – це тільки перший із етапів у рамках цього проєкту, далі на черзі – 300 мінометів та 100 автоматичних гранатометів. Ініціатива триває, решта зброї в процесі», – зазначив СЕО компанії ОККО Василь Даниляк.

Проєкт стартував у квітні 2023 року. Його мета – закумулювати сумарно 400 млн грн на 200 кулеметів калібру 12,7 мм, 300 мінометів калібру 82 мм і 100 автоматичних гранатометів калібру 40 мм. В OKKO кажуть, що вже зібрано приблизно 60% від необхідної суми.

«За допомогою цих крупнокаліберних кулеметів ми можемо вражати противника на досить далекій відстані, настільки, що він не має змоги вразити нас, – коментує командир кулеметного розрахунку з позивним «Фанат». – Зокрема, на відстані до 800 метрів ми можемо знешкоджувати не тільки ворожу піхоту, а й легку бронетехніку, а також повітряні цілі на низькій висоті, придушувати вогневі точки, опорні пункти противника».

«ОКО ЗА ОКО» – це спільна ініціатива мережі АЗК ОККО і фонду «Повернись живим», у рамках якої з кожного літра пального Pulls, проданого на заправках ОККО перераховується по 1 гривні на потреби ЗСУ. Підтримати проєкт також можна, переказавши донат на спецрахунок ініціативи: https://okozaoko.okko.ua.