21 серпня, 2023, 17:15

Мережа АЗС Neftek в рамках проєкту «Я допомагаю» передала військовим шостий дрон DJI Mavic3T. Про це компанія повідомила на своїй сторінці у FaceBook. 

«Завдяки проєкту «Я допомагаю» ми з вами знову зробили внесок у безпеку нашої країни. Цього разу було передано шостий дрон DJI Mavic3T до 25-ої окремої повітряно-десантної Січеславської бригади ДШВ Збройних сил України», – йдеться у дописі компанії.

В Neftek подякували героям з 25-ої окремої Січеславської бригади: «Ваша мужність та самовідданість – справжні витоки гордості для нас усіх. Ви долаєте важкі перешкоди, захищаючи нас від загарбників та забезпечуєте мирне майбутнє України. Нехай вас завжди супроводжують сила і рішучість».

Клієнти можуть підтримати Січеславську бригаду, придбавши в мережі АЗК Neftek наліпки «Я допомагаю». 

Neftek запустила проєкт «Я допомагаю» у березні, розпочавши збір коштів на пальне для 25-тої бригади. Тоді повідомлялося, що наліпка коштує як один літр бензину, а усі кошти від продажів переводяться в літри пального та доставляються на передову. А у травні компанія оголосила, що починає збирати гроші на дрони для Січеславської бригади.