19 червня, 2026, 14:10

У Запорізькій області після російського удару сталася пожежа на автозаправній станції, постраждали двоє людей. Про це повідомила пресслужба ДСНС.

Подробиці 

На Запоріжжі внаслідок російського обстрілу виникла пожежа на території автозаправної станції — загорілися будівля та обладнання, йдеться у повідомленні надзвичайників, оприлюдненій в п’ятницю, 19 червня, зранку. 

Постраждали двоє людей. Їм надається медична допомога, зазначили в ДСНС.

Пожежу вже ліквідували: працювали 20 рятувальників та 4 одиниці техніки.

Окрім того, росіяни сьогодні вдарили по стоянці бензовозів поблизу Білгород-Дністровського на Одещині: загинула людина.