На Роменщині стався аварійний виток нафтовміщуючої суміші на ділянці нафтопроводу «Великі Бубни – Талалаївка». Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Сумській області.

За інформацією нафтогазовидобувного управління «Охтирканафтогаз» (входить до складу ПАТ «Укрнафта»), працівники підприємства виявлили розгерметизацію нафтопроводу «Великі Бубни – Талалаївка», що стало причиною витоку нафтовміщуючої суміші. 

«Аварійна подія сталася внаслідок втручання сторонніх осіб увечері 9 квітня 2024 р. неподалік населеного пункту Великі Бубни, на відстані 5,9 км від с. Талалаївка Роменського району», — йдеться у повідомленні.

Фахівці Державної екологічної інспекції у Сумській області 10 квітня здійснили виїзд на місце для проведення обстеження місця витоку нафтовміщуючої суміші. Вони зафіксували ознаки забруднення земельної ділянки площею 75 квадратних метрів. Інспектори відібрали проби ґрунту, які будуть досліджені відділом інструментально-лабораторного контролю Інспекції, розповіли в Держекоінспекції, додавши, що першочергові заходи з ліквідації аварійного розливу проводились працівниками НГВУ «Охтирканафтогаз».