Нафтопереробний завод у Слов'янську-на-Кубані в Краснодарському краї Росії тимчасово зупинив роботу після атаки безпілотників у ніч з суботи на неділю. Про це повідомив директор із комплексної безпеки групи компаній «Славянск ЭКО» Едуард Труднєв агентству «Интерфакс». 

«Прильоти були. Завод зараз зупинено. Збитки рахуємо, працюють силові відомства», — сказав він. В компанії додали, що поки немає ясності, коли завод відновить роботу, зазначає агентство.

«Славянск ЭКО» є оператором НПЗ у Слов'янську-на-Кубані, який переробляє приблизно 4 млн т нафти на рік.

Голова Слов'янського району Кубані Роман Синяговський зі свого боку повідомив, що у ніч на 19 травня шість безпілотників «упали» на території НПЗ у Слов'янську-на-Кубані. 

Це вже не перша атака дронів на «Славянск ЭКО». Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НПЗ у Слов'янську-на-Кубані частково призупинив роботу після атаки безпілотниками у ніч на 27 квітня.

Окрім того, цей НПЗ атакували безпілотники в середині березня. За даними російських ЗМІ, тоді були пошкоджені атмосферний та вакуумний блоки заводу. Один працівник НПЗ помер ймовірно від серцевого нападу. Про зупинку підприємства не повідомлялося.