Фахівці податкової служби виявили автозаправну станцію, яка здійснювала продаж пального без ліцензії та необхідних дозвільних документів. Про це повідомило Головне управління ДПС у Київській області.
Подробиці
Під час перевірки було встановлено, що пальне реалізовувалося без видачі розрахункових чеків, що свідчить про нелегальну діяльність та ухилення від сплати податків.

Для припинення правопорушення на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Національної поліції України та подано відповідну заяву. Наразі тривають заходи щодо встановлення суб’єкта господарювання, який організував незаконну діяльність.
У податковій службі нагадали, що за незаконну роздрібну торгівлю пальним передбачено штраф у розмірі 400 000 грн. Також відомство наголошує, що торгівля пальним без відповідної ліцензії тягне за собою відповідальність, чітко визначену чинним законодавством.




