Галицька окружна прокуратура міста Львова стягнула через суд з ТОВ «КОНДОР ЛОГІСТИК» 109,8 тис. грн боргу за договором закупівлі пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.       

Галицька окружна прокуратура міста Львова (керівник – Ігор Ольшанецький) в інтересах держави в особі Львівської обласної ради та Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації звернулась до суду з позовом до ТОВ «КОНДОР ЛОГІСТИК» (власник – ТОВ «МІРА КЕПІТАЛ ГРУП»; директор – Надія Скрипка) про стягнення коштів за непоставлений товар в розмірі 109,8 тис. грн.

Прокурор обґрунтував позовні вимоги неналежним виконанням відповідачем умов договорів про закупівлю. Так, ТОВ «КОНДОР ЛОГІСТИК» не виконано перед КНП ЛОР «Львівський обласний центр служби крові» договірних зобов'язань щодо постачання нафтопродуктів. 

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог в повному обсязі. Рішенням Господарського суду Львівської області від 28.12.2024 з ТОВ «КОНДОР ЛОГІСТИК» стягнуто кошти в сумі 109,8 тис. грн та сплачений судовий збір в розмірі 2,7 тис. грн.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.