24 квітня, 2024, 14:20

Львівські митники у пункт пропуску «Шегині – Медика» вилучили цистерну для пального. Про це повідомила Державна митна служба України.

Як зазначається у повідомленні, цистерна-напівпричіп марки „Indox” для перевезення паливно-мастильних матеріалів прибула на кордон з Польщі для в’їзду до України.

Під час проходження митного контролю водій — 41-річний житель Рівненської області — подав товаросупровідні документи, в яких вказувалось, що він переміщує у режимі «імпорт» вантажну спецтехніку, вартість якої становить майже 360 тис. гривень.

Однак серед документів, наявних у водія, знайшлася «запасна» декларація, в якій було прописано: вартість товару становить 540 тис. гривень, розповіли в Держмитслужбі.

«На свій запит митники отримали декларацію, подану до митного оформлення автоцистерни на території Польщі. Вона виявилась ідентичною до виявленої у папці водія», — зазначається у повідомленні.

За цим фактом складено адмінпротокол, відповідно до ч. 1 ст. 483 МКУ (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю). 

Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі від 50 до 100 відсотків вартості товару з його конфіскацією. Транспортний засіб тимчасово вилучено. Невдовзі справу розглядатимуть в суді, додали в Держмитслужбі.